До уваги споживачів: у продажу може з’явитися харчова добавка, що містить небезпечну речовину

Споживач | 13:00, 2.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Кролевецький відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Конотопського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє щодо повідомлення RASFF стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид (32.5 mg/kg – ppm) в харчовій добавці (Locust Bean Gum), що експортувалась з Туреччини (постачальник: Cargill Tarim Ve Gida Sanayi Ticaret AS, Atasehir/Istanbul) до України (отримувач: ТОВ «Тетра Пак»).

Звертайте увагу при закупівлі даного виду продукту, в разі виявлення його в обігу звертайтеся до Кролевецького відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Конотопського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за телефоном: 5-21-00.

Довідково:

Етиленоксид (окис етилену) – органічна, хімічна речовина, отрута для теплокровних тварин і людини, має канцерогенну, мутагенну, подразнюючу і наркотичну дію.

Locust Bean Gum (Камедь бобів ріжкового дерева) – харчова добавка (Е410), що використовується як загусник (желюючий засіб) при приготуванні морозива і різних заморожених десертів, зокрема молочних, вершкових сирів, соусів, в хлібопекарській промисловості.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: