183 сім’ї знайшли притулок на Кролевеччині

Суспільство | 16:57, 25.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

За даними управління соціального захисту населення Кролевецької РДА, у них на обліку, станом на 24 листопада перебуває 264 внутрішньо переміщені особи, з них 89 – працездатного віку, 47 – дітей, 28 – інвалідів та 100 осіб пенсійного віку.

Щомісячну адресну грошову допомогу отримують 57 чоловік. Для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг внутрішньо переміщеним особам, на початок листопада нараховано та виплачено понад 844 тисячі гривень.

Для призначення або відновлення виплати управлінням проводяться перевірки достовірності зазначеної у заяви інформації про фактичне місце проживання внутрішньо переміщеної особи. Виплати призначає відповідна комісія при РДА, яка в цьому році розглянула 206 заяв щодо призначення соціальних виплат. Відмови отримали 10 чоловік, через їх відсутність за адресою, вказаною в заяві.

Як зауважила начальник управління соціального захисту населення Тетяна Харитонова, у Сумській області реалізується проект UKR 1602, що організований Міністерством зовнішніх справ Німеччини спільно з Посольством ФРН в Україні, Спілками Робітничих самаритян двох країн.

У рамках проекту упродовж 2017 року до управління соціального захисту населення Кролевецької РДА надійшла гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів, побутової хімії, памперсів для внутрішніх переселенців із зони проведення антитерористичної операції та з окупованого Криму.

Всього дорослих продуктових наборів отримали – 92 внутрішньо переміщені особи та дитячі харчові набори – 18 осіб.

«Допомога надається передусім переселенцям, що належать до найуразливіших категорій: люди з інвалідністю, діти з інвалідністю, одинокі мами (батьки), малозабезпечені багатодітні родини, пенсіонери старше 65-ти років з мінімальними пенсіями. Допомагає у  доставці гуманітарної допомоги депутат районної ради, керівник підприємства Сумської облспоживспілки “Кролевецький ринок” Роман Козлов», – підкреслила начальниця управління.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: