2,5 марафонські дистанції на інвалідному візку через Кролевець подолав шосткинець заради рекорду

Персоналії, Спорт | 14:26, 29.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 28 серпня, спортсмен-візочник Дмитро Васильцов з міста Шостки, який вже неодноразово відвідував Кролевець з різноманітними ініціативами, знову став гостем нашого міста.

Справа в тому, що Дмитро вкотре ставить перед собою амбітну ціль і вперто йде до неї. Цього разу він замахнувся на рекорд, що може увійти до Національного реєстру рекордів України, після проведення відповідної експертної оцінки. Так, він подолав 100 кілометрів дорогою Шостка-Кролевець туди і назад на інвалідному візку, щоб ще раз довести, що інвалідність – не вирок.

Всього за день шосткинець проїхав 2,5 марафонські дистанції і витратив на це більше 10 годин. Він розвивав швидкість від 5 до 15 км /год. Змінив три пари рукавиць, адже вони не витримували навантаження. У шляху спортсмена супроводжували поліція і волонтер Андрій Володін.

У Кролевці Дмитра віншували короваєм працівники КХП. На даний піт-стоп його запросив земляк, директор комбінату Геннадій Гордієнко. Також, під час подорожі, йому зустрівся, за словами самого Дмитра Васильцова, коллега – кролевчанин Павло, який 18 років прикутий до інвалідного візка, проте теж готовий приєднатися до свого нового товариша у боротьбі за рекорди.

Завершився марафонській забіг Дмитра Васильцова у Шостці, близько 20.00 години, а розпочався о 7.00 ранку. Спорстмен високо оцінив якість нових доріг, зокрема і Кролевецької об’їзної, якою він теж проїхав.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: