21 день поспіль у Кролевецькому районі не виявляли Covid-19

Коронавірус | 09:28, 29.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Глухівському міськрайонному відділі ДУ “Сумський обласний лабораторний центр МОЗ”, останній випадок захворювання на Covid-19 було виявлено у Кролевецькому районі 7 травня. Всього за період з 23.03.2020 по 28.05.2020 на території району зареєстровано 31 підтверджений випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. Одужало – 29 осіб.

За цей час померло двоє хворих: чоловік, 1957 року народження та жінка, 1932 року народження. Було госпіталізовано та приймало лікування у стаціонарних умовах КП “Кролевецька ЦРЛ” 15 хворих різного ступеня тяжкості. Одному чоловіку, що помер вдома, діагноз поставлено посмертно, інші 15 хворих весь період лікувалися вдома, на самоізоляції.

Серед захворілих було п’ятеро дітей від 10 до 17 років, найбільше серед захворілих дорослих були особи від 51 до 60 років – 11 чоловік.

“Можливим джерелом потрапляння коронавірусної інфекції на територію Кролевецького району є відвідування родичами, які приїхали з-за кордону мешканців села Грузьке (4 хворих особи). Надалі епідемічна ситуація розвивалася серед працівників ДП “Кролевецьке лісомисливське господарство”, де працює перша хвора особа та по сімейним осередкам працівників підприємства”, – йдеться у звіті лабораторного центру.

Всього за визначений період було зафіксовано 8 сімейних осередків: с. Грузьке – 1, м. Кролевець – 6, м. Кролевець+с. Алтинівка – 1.

У центрі також відмітили, що з 7 травня у Кролевецькому районі нові випадки не реєструються, госпіталізовані пацієнти з підтвердженими випадками відсутні, протягом останніх семи днів кількість тестувань становить 108 на 100 тисяч населення.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: