3 в 1: у Кролевці відбулося злиття трьох спортивних закладів

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 27 червня, у Кролевецькій міській раді, з другої спроби, проголосували депутати за реорганізацію шляхом злиття трьох закладів: Кролевецького міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та двох дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Дане питання широко обговорювалось. Більшість присутніх в залі були згодні з об’єднанням двох спортивних шкіл, які підпорядковуються міському управлінню освіти, молоді, спорту, культури та туризму. Проте приєднання до них МЦФЗН “Спорт для всіх” виявилося спірним питанням. Як переконували голова профільної постійної комісії міськради Ольга Петрова так і кілька депутатів, разом з керівником закладу Олексієм Галановим , що центр з спортшколами працюють в різних напрямках. Зокрема, йшлося про те, що “Спорт для всіх” не виконує освітянську функцію, як ДЮСШ і охоплює широке коло громадян різного віку, які грають в футбол, хокей, а не тільки дітей. Директори ДЮСШ міськради та ДЮСШ “Олімп” Станіслав Холопцов та Юрій Панькін відповідно не підтримували реорганізацію, про що говорили у своїх виступах.

Головною метою такого кроку є оптимізація роботи закладів освіти об’єднаної територіальної громади. Одним з доводів на користь злиття – це економія коштів у понад півмільйона гривень, які додатково можуть бути направлені на участь вихованців у змаганнях різного рівня, покращення матеріально-технічної бази тощо.

Перша спроба проголосувати за проект рішення була невдалою. Він не набрав необхідної кількості голосів. Потім проголосували за пропозицію об’єднати ДЮСШ без МЦФЗН “Спорт для всіх”. І це рішення не пройшло. Після додаткового обговорення, відбулося голосування за повернення до розгляду даного питання, і депутати, хоч і не більшістю голосів, все ж прийняли рішення про реорганізацію трьох закладів в один.

Тепер управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Кролевецької міської ради має розпочати процедуру реорганізації юридичних осіб шляхом злиття, попередити про ліквідацію та здійснити всі відповідні заходи у рамках чинного законодавства.

У новоутвореній дитячо-юнацькій спортивній школі заплановано 22,5 штатні одиниці, з місячним фондом заробітної плати близько 109 тисяч гривень. Там будуть працювати, окрім адміністративного апарату з трьох чоловік, медичної сестри, сторожа та прибиральниці, тренери з футболу, дзюдо, легкої атлетики, лижних гонок, баскетболу, волейболу, джиу-джитсу, пауерліфтингу, радіоспорту та тенісу.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору