Виговська

30 тисяч гривень виділили в Кролевецькій ОТГ на закупівлю ліків хворим на діабет

Медицина | 17:15, 3.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

На останній сесії Кролевецької міської ради,  для закупівлі ліків хворим на цукровий та не цукровий діабет з міського бюджету було виділено 30 тисяч гривень.

У клопотанні Кролевецької ЦРЛ до депутатського корпусу йшлося про необхідність виділення вдвічі більшої суми коштів – понад 60 тисяч гривень, проте брак бюджетних грошей, змусив депутатів направити лише половину від необхідної суми. Головний лікар Сергій Побивайло, телефоном запевнив депутатів, що будуть шукати й інші шляхи вирішення даної проблеми.

Загалом, як пише Голос України, у всій Сумщині гостро стоїть питання з придбаннями інсуліну. Так, начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко повідомив, що регіону не вистачає коштів на придбання інсуліну та проведення гемодіалізу. У першому випадку потреби забезпечено на 36 відсотків, а у другому — на 57. Загалом області бракує майже 60 мільйонів гривень, які у вигляді медичної субвенції мали б надійти з державного бюджету.

У деяких районах проблема недофінансування відчувається досить гостро, і її намагаються розв’язати за рахунок місцевих джерел. На сесії Сумської облради, що відбулась 30 квітня, депутати прийняли звернення до центральних органів влади держави. У документі йдеться про необхідність виділення коштів для сумчан, хворих на цукровий діабет і хронічну ниркову недостатність.

Нагадаємо, 20 квітня, на сесії Кролевецької районної ради, депутатський корпус направив звернення до органів влади вищого рівня та депутатів ВРУ від Кролевеччини щодо сприяння у вирішенні критичної ситуації, що склалася в галузі охорони здоров’я району. Депутати просять сприяння у виділенні додаткових коштів на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 7 мільйонів 771,4 тисяч гривень на повне покриття незабезпеченості із заробітної плати та своєчасної її виплати працівникам Кролевецької ЦРЛ та на медикаментозне забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 695,2 тис.грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: