Виговська

39 пунктів обігріву облаштовано в Кролевці та районі

Безпека громадян | 12:08, 8.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку із значним зниженням температурних показників та з метою попередження випадків переохолодження людей, надання допомоги мало захищеним верствам населення на території області функціонують пункти обігріву. Про це повідомили в управлінні ДСНС Сумщини.

З 27 грудня такі стаціонарні пункти обігріву функціонують в усіх районах області. Розташовані вони в медичних закладах та закладах соціальної сфери. Тут люди зможуть зігрітися, випити гарячого чаю та підкріпитися.

Загалом на території Сумщини 910 пунктів обігріву, 644 з яких забезпечені гарячим харчуванням та вже надали допомогу 30 громадянам. Зокрема, на території Кролевецького району та міста облаштовано 39 пунктів обігріву.

Так, допомогу у Кролевці можна отримати в Кролевецькій РДА (м. Кролевець пл. Миру, 1), Кролевецькій міській раді (м. Кролевець вул. Грушевського,19),  районному секторі Управління ДСНС України в Сумській області (м. Кролевець вул.Ярмаркова, 1), Кролевецькій ЦРЛ (м. Кролевець Бульвар Шевченка, 57), управлінні соціального захисту населення РДА (м. Кролевець вул. Європейська,3), територіальному центрі соціального обслуговування (м. Кролевець вул. Європейська,15), Товаристві Червоного Хреста (м. Кролевець Бульвар Шевченка, 57), станції Кролевець Північно-західної залізниці (м. Кролевець вул. Виноградова,10) та у відділі культури Кролевецької РДА (м. Кролевець пл. Миру, 2). Також, пункти обігріву облаштовані при закладах охорони здоров’я в селах Кролевецького району.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: