4:0: Кролевчани розгромили ФК “Шостка”
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 8 червня, на стадіоні “Спартак” ім. М.В. Лавринця відбувся черговий матч ФК “Кролевець” у чемпіонаті Сумської області з футболу. Суперниками, що зустрілися на футбольному полі, стали гравці з ФК “Шостка”.
Гра була цікавою та емоційною. Кролевчани, як господарі поля, вели і в грі. Чотири голи пропустили суперники у свої ворота. Так, ФК “Кролевець” переміг ФК “Шостка” з рахунком 4:0.
“Гра дуже сподобалася. Наших футболістів є за що похвалити, грали наполегливо і були добре підготовлені. Відзначився матч численими порушеннями, проте був захоплюючий до останніх хвилин”, – поділився з нами щирий вболівальник 12-річний Ілля Давиденко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
