47 посадових осіб оштрафували на Кролевеччині

Суспільство | 15:27, 13.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Згідно інформації від начальника Кролевецького районного сектору Управління ДСНС України в Сумській області Михайла Шкарупи, станом на 8 листопада їхня служба перевірила планово 93 об’єкти органів влади та 35 об’єктів позапланово, на виконання розпорядження КМУ, щодо забезпечення протипожежного стану.

Всього на обліку у служби знаходиться 172 об’єкти.

За результатами перевірки до адміністративної відповідальності за порушення встановлених законом вимог пожежної безпеки (ст. 175 КУпАП) притягнуто 47 посадових осіб.

Зокрема, найгіршими у питаннях протипожежного стану визначено дошкільний навчальний заклад села Спаське, Яровський навчально-виховний комплекс та Добротівський НВК. Окремо виділено Кролевецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, а також заміський оздоровчий табір «Ластівка».

За результатами перевірок, керівникам бюджетних установ вручені приписи про усунення порушень.

Як зауважив Михайло Шкарупа:Після трагічної події у таборі в Одесі, протипожежному стану подібних об’єктів приділяють особливу увагу. Тож, на наступний рік, без виконання усіх вимог, що передбачені в приписі, табір «Ластівка» не зможе функціонувати”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: