690 дітлахів району оздоровилися протягом 2018 року

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькій районній державній адміністрації, протягом 2018 року відпочинково-оздоровчими послугами у Кролевецькому районі охоплено 690 чол. (81,3 % від загальної кількості дітей шкільного віку), з них відпочинковими послугами – 503 осіб (59,2%), оздоровчими послугами – 187 осіб. (22,1 %).

На базі загальноосвітніх навчальних закладів району працювали 21 відпочинковий табір, у яких відпочило 503 вихованці.

Мережа відпочинкових таборів складається із 15 пришкільних та 6 профільних таборів, з яких – 5 профільних таборів англомовного спрямування.

У пришкільних та профільних таборах на базі загальноосвітніх закладів  відпочинкові зміни тривали чотирнадцять робочих днів.

Найкраще було організоване харчування у Литвиновицькому НВК, Яровському НВК, Буйвалівському НВК, Спаській ЗОШ, Мутинській ЗОШ.

У заміському дитячому оздоровчому таборі «Ластівка» оздоровлено всього 208 дітей, з них 151 дитина пільгової категорії з Кролевецького району.

У ДП УДЦ «Молода гвардія», ДПУ МДЦ «Артек» за звітний період оздоровилося 16 дітей пільгових категорій.

У заміському дитячому оздоровчому таборі «Ластівка» оздоровлено 7 дітей з сімей учасників АТО, 1 – ДП «УДЦ «Молода гвардія», 1 – табір «Таврія» м.Скадовськ, Херсонської області, 2 дітей відпочило у Хорватії.

Влітку 2018 року на базі педіатричного відділення Кролевецької ЦРЛ   проходило оздоровлення дітей диспансерної групи. Оздоровлення проведене в 3 зміни терміном 18 календарних днів з денним перебуванням з 8.00 до 14.00 згідно списків, наданих директорами шкіл. Всього оздоровлено 31 дитина.

Діти отримували необхідне лабораторне та інструментальне обстеження, консультації профільних спеціалістів. Проведено медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування (електрофорез, УВЧ-, УФО-, магнітотерапія, інгаляції, ампліпульс, спелеотерапія, ЛФК, масаж). Діти, які потребували санації порожнини рота, забезпечені  стоматологічною допомогою в період оздоровлення.

Харчування дітей проводились дворазове (сніданок, обід).  Для профілактики йододефіциту раціону дитячого харчування вводилась йодована кухонна сіль. Середня вартість одного людино-дня – 46,81грн. Загальна вартість медикаментів та продуктів харчування за період оздоровлення у педіатричному відділенні Кролевецької ЦРЛ – 19800 грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: