7-річна Марійка Кудояр після багаторічної хвороби поступово одужує. Допоможіть з реабілітацією!

Допоможемо разом | 10:30, 4.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, 7-річна Марійка Кудояр 4 роки тому втратила здатність рухатися після видалення пухлини хребта. Для дівчинки, яка мріє знову ходити, збирали кошти на операцію. На початку липня у Києві Марійку прооперували та ввели ботокс в м’язи для зменшення спастичності в нижніх кінцівках. Це мало знизити скутість та спазми у м’язах ніг, яка заважали навіть нормально вдягати одяг…

Мама Марійки, Ірина Кудояр, повідомляє, що операція пройшла успішно. Зараз вони з донькою все ще у Києві, у Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит”, проходять реабілітацію. Повний її курс має тривати не менш, як 5 місяців, а то й до повного одужання.

Марійка дуже старається, наразі ортези, які фіксували її ноги та спину, частково (верхня частина) вже зняті. Дівчинка вже може самостійно тримати спину, самостійно стояти, хоч і не довго.

Реабілітація у столиці потребує немалих коштів. Крім того, є потреба в додаткових ліках, бо після оперування аналізи розчаровують – наявна алергія…

Та головне зараз – 30 серпня дитина має пройти МРТ усіх відділів хребта та головного мозку у Полтаві, де обстежували й раніше і досі постійно ведуть спостереження за станом Марійки. Враховуючи вартість дороги, це обійдеться приблизно в 10 тисяч гривень.

А ще треба оплатити консультацію лікарів зарубіжних медустанов, які ведуть лікування Марійки.

Сім’я дякує усім за допомогу і віру в одужання Марійки і знову просить пітримати їх в лікуванні та реабілітації, бо самі не впораються.

Можливо, до повного одужання вже залишилось зовсім трохи!

Перерахувати кошти на реабілітацію Марійки можна на карти ПриватБанку

5168 7574 1883 6419, Монобанку 5375 4141 2853 3832 (для переказів з інших банків) Кудояр Ірина Анатоліївна (мама).

Контактний телефон: Стеценко Вікторія (волонтер) 099 057 4682.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: