72 мільйони гривень на енергозбереження планують використати в області

Енергозбереження | 08:54, 27.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Фінансування буде зійснюватися з державного бюджету в обсязі 23,4 мільйонів гривень, місцевого бюджету – 29,4 мільйонів гривень та інших джерел фінансування – 19,1 мільйонівгривень

Про це повідомив директор обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергій Луговий голові облдержадміністрації Миколі Клочку та членам колегії під час чергового засідання.

За його словами, у бюджетній сфері Сумської області запроваджуються системи енергоменеджменту та енергомоніторингу, які дозволяють місцевим органам влади ефективно контролювати витрати енергоресурсів та приймати управлінські рішення щодо їх раціонального використання.

Перші системи енергоменеджменту та енергомоніторингу запроваджені у містах Суми, Глухів, Конотоп, Охтирка, Краснопільській та Тростянецькій ОТГ.

У рамках реалізації заходів з енергозбереження у 2019 році планується використати 71,9 млн. гривень (державний бюджет – 23,4 млн. гривень, місцевий бюджет – 29,4 млн. гривень, інші джерела фінансування – 19,1 млн. гривень), у тому числі на встановлення 6 сучасних газових котлів – 1,3 млн. гривень; встановлення 26 твердопаливних котлів – 7,6 млн. гривень; утеплення фасадів, покрівлі, заміну вікон та дверей на енергозберігаючі 34 будівель закладів бюджетної сфери –  63 млн. гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: