75 тисяч гривень – на відзначення державних та професійних дат у Кролевецькій ОТГ

 Поділитися

Поділитися в

Депутати міської ради, на останній сесії, підтримали Програму відзначення державних та професійних свят, здійснення представницьких заходів Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади). Вона розрахована на 3 роки і фінансуватиметься за рахунок коштів міського бюджету.

Програма була розроблена для участі представників міської ради у відзначенні свят, подій державного і місцевого значення, заохочення, відзначення та стимулювання окремих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності. Зробили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей або мають інші заслуги перед Кролевеччиною та Україною.

На реалізацію даної програми закладено 75 тисяч гривень, які пропорційно розділені на три роки її дії. Зокрема, по 5 тисяч гривень на рік планується витратити на Бланки, вітальні адреси, листівки. Стільки ж на придбання квітів та сувенірної продукції. 15 тисяч гривень на рік передбачено на цінні подарунки.

Нагадаємо, що Міжнародний жіночий день в Україні можна святкувати протягом двох днів. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  «Про перенесення робочих днів у 2018 році» для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), крім органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ, у 2018 році перенесено робочі дні з:

п’ятниці 9 березня на суботу 3 березня;

понеділка 30 квітня на суботу 5 травня;

п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня;

понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня;

понеділка 31 грудня на суботу 29 грудня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: