76 мільйонів на розвиток громад Сумщини

 Поділитися

Поділитися в

Як зазначається на сайті Сумської обласної державної адміністрації, саме таку суму коштів із держбюджету заплановано на формування інфраструктури у 28 об’єднаних територіальних громадах області.

У минулому році державна субвенція на формування інфраструктури була спрямована 14 громадам Сумщини. Це 54,6 мільйона гривень на 82 об’єкти.

Вказані кошти розподілялися громадами на формування інфраструктури територій та вирішення найбільш актуальних питань у різних сферах. Наприклад, частину коштів спрямовано на освіту. Здійснено реконструкцію опорної школи Березівської ОТГ, реконструкцію покрівель Миколаївського НВК та Бездрицької школи у Сумському районі. Також було придбано шкільні автобуси для навчальних закладів Кириківської, Миропільської, Миколаївської Білопільського району громад.

За кошти субвенції закуплено також комп’ютерне обладнання для ряду шкіл в ОТГ. Крім цього, здійснювалися ремонти закладів культури та охорони здоров’я, придбано санітарний автомобіль для Миколаївської ОТГ Білопільського району тощо.

Ще в громадах будувалися та ремонтувалися водогони, здійснювався капітальний ремонт дорожнього покриття та реконструкція вуличного освітлення, закуповувалася техніка для покращення благоустрою у громадах.

На 2018 рік на фінансування 28 ОТГ Сумщини передбачено 76 мільйонів гривень субвенції..

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: