98% дітей з сіл району забезпечені харчуванням в закладах загальної середньої освіти

Освіта | 19:39, 3.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

За словами методиста відділу освіти РДА Людмили Суярко, харчування в закладах загальної середньої освіти  району організовано з 3 вересня. Про це вона повідомила на апаратній нараді при голові РДА.

Середня вартість обіду в І семестрі 2018-2019 навчальному році склала 10 грн. 50 коп. Найвища вартість харчування в Спаській ЗОШ І-ІІІ ступенів (12 грн.), Обтівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (12 грн.), Бистрицькому НВК (12 грн.).

План видатків на 2018 рік при затвердженні районного бюджету по відділу освіти  Кролевецької РДА на продукти харчування склав 930 тис. 978 грн.

У 7 закладах дошкільної освіти та 7 навчально-виховних комплексах організоване трьохразове харчування, у двох навчально-виховних  комплексах, де працюють групи короткотривалого перебування, одноразове.

Станом на 3 вересня в закладах загальної середньої освіти  Кролевецького району навчається 802 учні, гарячим харчуванням охоплено 789 учнів (98%). Забезпечено безкоштовним одноразовим харчуванням у розмірі 11,0 гривень в день на одну дитину: всіх учнів 1 – 4 класів – 352 та   учнів пільгових категорій.

33 вихованці пільгових категорій закладів дошкільної освіти району отримують безкоштовне харчування.

На 50% звільнено від батьківської плати 17 дітей із багатодітних родин, що становить 6,7% від загальної кількості.

Середня вартість харчування в закладах дошкільної освіти району  становить 20,76 грн. Найвища вартість харчування в Алтинівському ДНЗ (31,00 грн.), Обтівському ДНЗ (28,66 грн.),  Мутинському ДНЗ (23,51 грн.), Локнянському НВК (23,50 грн.)

Усі заклади освіти забезпечені холодною та гарячою проточною водою, холодильним обладнанням, миючими та дезінфікуючими засобами. До приготування страв залучаються лише працівники їдалень, які прой­шли медичні огляди, гігієнічне навчання та мають особисту медичну книжку.

За рахунок коштів місцевих бюджетів до харчового раціону учнів 1-4 класів закладів освіти району включено молоко та кисломолочну продукцію.

Доповнила інформацію з даного питання Людмила Романенко – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Кролевецькому районі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: