Адміністраторка ресторану врятувала жінку, що вдавилася + ВІДЕО

Події | 14:17, 27.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

У ресторані, де жінка вдавилася, ніхто не вмів надавати першої допомоги, окрім адміністраторки. Про інцидент, що стався в одному з закладів громадського харчування міста Ромни повідомляє ТСН.

На Сумщині зустріч однокласників у ресторані ледь не обернулася трагедією. Адміністратор ресторану врятувала життя 36-річній жінці, яка вдавилася за столом. У компанії не знайшлося жодного, хто зміг би допомогти. Щасливий фінал забезпечила блискавична реакція адміністраторки ресторану, яка саме повернулася з тренінгу із надання першої допомоги.

Відео порятунку зафіксували камери спостереження ресторану. Комусь може здатися, що одна жінка лупцює іншу. Насправді ж, застосовує професійний медичний прийом, що врешті-решт рятує життя людині.

Ірина працює адміністратором у цьому ж ресторані. Того дня, пригадує, у закладі було багато відвідувачів. Серед яких і компанія, що зібралася на зустріч однокласників. Адміністратор пильнувала компанію. І коли з-за столика вибігли дві жінки, вона одразу пішла дізнатися, що сталося.

«Бачу, що вона сама себе стукає по шиї, вона сама собі допомагає і просить допомоги, а сказати не може нічого», – згадує Ірина.

Із жестів жінка зрозуміла – відвідувачка вдавилася, не може дихати й згадала тренінг з надання першої невідкладної. І застосовує удар Хеймліка чи прийом Хеймліка.

«Вона вже на п’ятий раз задихала і вилетів цей шматочок. 15 секунд – але це життя людини», – каже Ірина.

Попри холоднокровність, з якою діяла на відео, Ірина ще довго перебувала в стресі. Тоді, як врятована на радощах взялася святкувати своє друге народження.

«Вона там 5 хвилин посиділа, попила, а потім і без каблуків танцювала. Дуже життєрадісна жіночка», – пригадують офіціанти.

Ірина очолює в Ромнах “Червоний Хрест” і знається на наданні першої допомоги, проводить тренінги. Туди подалася кілька років тому, після того, як на річці на її очах помер молодий хлопець.

«Ніхто не підійшов і не надав допомогу. Почали, хто фотографувати, хто викликати швидку. Я теж стояла і дивилася, і страшно було підійти. Тоді для себе вирішила, що я повинна навчитися сама і нести ці знання далі», – пригадує Ірина.

“Прийому Хеймліка”, який врятував життя відвідувачки ресторану, Ірину навчив лікар швидкої допомоги. Олександр Пілюгін пройшов Міжнародні курси “Червоного Хреста” і нині готує інструкторів з надання першої домедичної допомоги. В захваті від дій учениці.

Після випадку в ресторані пані Ірина вирішила зустрітися із врятованою. Утім, з’ясувалося, що та не місцева. ТСН вдалося розшукати жінку. 36-річна Олена – мати двох малолітніх дітей. Сама медик, тож розуміє, що із зустрічі однокласників, вона могла не повернутися.

«І тут я чую, ви до мене підлетіли, як Рембо взяли, і цей прийом, я відчула цей кулак і я чую воно пішло. І легкими ударами! Я хотіла жити в той момент. У мене вже були жовті плями перед очима. Я зрозуміла, що я вже втрачаю свідомість», – пригадує врятована.

Відео з камер спостереження вже переглянули всі працівники ресторану. А керівник вирішив влаштувати ще й практичні заняття для персоналу, які проведе їхня тепер знаменита адміністратор.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: