Психологічне консультування

Краса і здоров'я | 12:05, 11.06.2019
  • IMG_20190528_090917

Договірна

Написати автору

098 352-63-76

Inna Lubenets

Запрошую на психологічне консультування.

Я початківець у цій справі, але є певний досвід роботи. За останній рік проходила навчання в Українському інституті Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту де набувалась не тільки теорія та алгоритм взаємодії але и практика. Здобула сертифікат консультанта базового рівня за напрямком позитивної психотерапії.

Є досвід роботи з дитячими проблемами, психосоматикою, та у розв’язанні конфліктів сімейних, міжособистісних та особистих внутрішніх протиріч.

Що таке психологічне консультування?

Основна мета психологічного консультування – це надання психологічної допомоги, тобто розмова з психологом повинна допомогти людині у вирішенні її проблем і налагодженні міжособистісних стосунків з оточуючими.
Консультант  має уважно вислухати клієнта,  максимально терпляче, з використанням спеціальних прийомів, які не лише близько знайомить психолога з ним та його проблемою, а й допомагає клієнтові краще усвідомити свою ситуацію, в результаті прийде полегшення.
Трапляється, що після консультації клієнтові здається, що його не зрозуміли і не оцінили, але проходить час, і та ж сама людина починає розуміти, що багато чого з того, що обговорювалося з консультантом, було зрозуміле останнім абсолютно вірно й у результаті допомогло йому переоцінити щось у самому собі.  

В процесі консультування психолог працює над розширенням уявлень клієнта про себе, свою конкретну життєву ситуацію, про навколишню дійсність. Саме таким шляхом здійснюється корекційний вплив психолога на клієнта, внаслідок чого останній починає по-новому бачити й оцінювати свою ситуацію, формулює альтернативні варіанти поведінки в ній.
Психолог проводить консультацію, і при цьому має на увазі, що його клієнт – здорова людина, яка відповідає за себе і свої стосунки з оточуючими людьми. Але досягти того, щоб сам клієнт узяв на себе відповідальність за те, що з ним відбувається, – нелегке завдання, оскільки клієнти психологічної консультації, як правило, звинувачують у своїх життєвих труднощах когось іншого.
 

Запрошую на консультацію. Рада буду допомогти у вирішенні ваших життєвих труднощах.

Запис на консультацію по телефону 098 352-63-76

    IMG_20190528_090917

comments powered by HyperComments