РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ Кролевець і села.

Послуги | 23:11, 5.04.2021
 • Заставка-2
 • 1
 • 2
 • 3
 • 5
 • 6

Вартість уточнюйте

Написати автору

+380962978026

Вячеслав Валигурский

Ремонт пральних машин-автомат, вбудованих електродуховок, посудомийних машин – з виїздом до замовника ! Кролевець та села.
ПРИЙМАЄМО ДО СТАЦІОНАРНОГО РЕМОНТУ – мікрохвильовки, пилососи, мультиварки, скороварки, хлібопечі, кавамашини, варочні поверхні, кухонні комбайни, настольні духовки.
ЧАСТКОВИЙ РЕМОНТ – побутові льодогенератори, тюнери,  електроінструмент, КОШТОВНІ- чайникі, блендери, праски, фени для волосся, термопоти, обігрівачі,навушнмкі, зарядні пристрої, м,ясорубки, соковіджималки, овочеві сушарки, бутербродниці, йогуртниці, іграшки тощо.
Чому варто звернутися саме до нас ?
– Надаємо послуги з 2013р і маємо хороший накопичений досвід . Ми заводимо картотеку на відремонтовану техніку, з її вадами, ремонтами, особистостями тощо. При діагностуванні техніки, ми оцінюємо загальний стан приладу, складаємо повну вартість ремонту і надаємо цю інформацію клієнту ще до початку ремонту, щоб клієнт міг остаточно вирішити, чи варто вкладати кошти в ремонт ! Замовляємо запчастини лише у  офіційних сервісних центрах, які закуповують запчастини через офіційних диллерів у відомих світових  виробників ! Надаємо рекомендації що до подальшої експлуатації і профілактики приладів. ЗАВЖДИ віддаємо клієнту його старі запчастини ! Пред,являємо нові запчастини на огляд, або  фірмову упаковку від них (якщо така була), робимо фото-відео фіксацію! Ремонтуєм завдяки власним знанням і досвіду, а не по відосикам з Ютубу                                                                                                                                 Ми не завуальовуємо одні статті витрат клієнта на ремонт, під інші !  Всі статті витрат ми показуємо клієнтам як вони є.
Звертайтеся до нас з 10.00 ранку до 20.00 вечора за телефоном  0962978026, або у Вайбер на цей же номер. Вячеслав та Олена, будемо раді Вам допомогти !
 У Фейсбук можна ознайомитися з частиної виконаних нами робіт:
https://www.facebook.com/groups/Dommasterkrolevec
https://www.facebook.com/Vyacheslavovih

https://www.facebook.com/groups/Dommasterkrolevec

https://www.facebook.com/groups/398991820869070/user/100014794173486

  Заставка-2

  1

  2

  3

  5

  6

comments powered by HyperComments