Аграріям Кролевеччини презентували Програму підтримки АПК у 2018 році

Аграрний сектор | 18:54, 14.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 березня у районній раді відбулася презентація програми «Основні напрями регіональної та державної підтримки Агропромислового комплексу у 2018 році». Про це повідомили на сайті Кролевецької райради.

Проект був підготовлений і запропонований до уваги зацікавлених сторін департаментом агропромислового розвитку Сумської ОДА . У пріоритеті – суб’єкти підприємництва, що провадять: органічне сільськогосподарське виробництво, ягідництво, вівчарство, свинарство, переробка молока та виробництво продуктів харчування.

Програмою передбачено виділення коштів з обласного та місцевих бюджетів для фінансової підтримки шляхом надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Детальніше зі змістом Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року можна ознайомитися у веб-розділі Департаменту агропромислового розвитку Сумської  обласної державної адміністрації веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області www.apk.sm.gov.ua. Телефони для довідок: 77-15-59; 77-15-62

Фото з сайту Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: