Аграріїв з сіл Кролевеччини запрошують до співпраці

 Поділитися

Поділитися в

200 тисяч гривень на компенсацію відсотків для аграрних кредитів було виділено 17 листопада, на сесії Кролевецької районної ради.

Як розповіла перший заступник голови Кролевецької райдержадміністрації Валентина Тищенко, ще у вересні рішенням Кролевецької районної ради було затверджено правила надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах для реалізації інвестиційних проектів за пріоритетними для Кролевецького району напрямками.

«Ми запрошуємо сільськогосподарські підприємства до співпраці. Пріоритет надається роботі аграріїв у наступних сферах господарської діяльності: органічне сільськогосподарське виробництво, ягідництво, вівчарство, свинарство, переробка молока та виробництво продуктів харчування», – зауважила Валентина Тищенко.

Право на отримання компенсації надається на конкурсних засадах Суб’єктам підприємництва, які отримали кредити, починаючи з 01 липня 2017 року.

Нагадаємо, що право на отримання Компенсації за рахунок коштів районного бюджету мають Суб’єкти підприємництва, які:

а) зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність не менше 1 (одного) року до дати звернення щодо надання Компенсації;

б) не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами, Пенсійним фондом України;

в) зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на сільській території, на яку поширюється юрисдикція районної ради;

г) є суб’єктами підприємництва малого бізнесу (класифікація суб’єктів господарювання згідно ГКУ: не більше 50 осіб працюючих, дохід за рік – не більше суми, еквівалентній 10 млн євро за середньорічним курсом НБУ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: