Акцизний податок на пальне у наступному році поповнить бюджет Кролевецької громади на понад 4 млн гривень

Бюджет | 18:26, 16.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 15 грудня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» №4100-д від 05.11.2020. Одним з найголовніших бюджетних питань було збереження зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку на пальне. Дане питання було враховано і відповідний відсоток акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального буде зараховано до місцевих бюджетів.

Як прокоментував нашому виданню голова бюджетної комісії Кролевецької міської ради Віктор Камінський, це близько 4 мільйонів гривень, які надійдуть до бюджету Кролевеччини.

«Ми вже кілька тижнів формуємо бюджет Кролевецької громади на 2021 рік і дана стаття надходжень не враховувалася, адже не було ясності в даному питанні. Вчора ж, депутати Верховної Ради визначилися з рішенням і залишили місцевим бюджетам належні їм кошти, а для Кролевеччини – це значні і необхідні надходження», – сказав він.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: