Виговська

Аліментщиків району суд ще не притягує до відповідальності

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили у Кролевецькому районному суді, з 6 лютого у Кодексі України про адміністративні правопорушення з’явився новий вид адміністративного правопорушення – “Несплата аліментів” (ст. 183-1).

Згідно наявних статистичних даних за період з лютого по квітень до Кролевецького районного суду надійшла 21 справа даної категорії,з них кількісний показник розглянутих справ становить 20.

За результатами розгляду, у 20 справах було винесено постанову про закриття провадження у справі, у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення згідно п.1 ч.1 ст. 247 КУпАП.

Причиною закриття провадження у справі слугувало те, що зазначені державними виконавцями розрахунки нарахування заборгованості з аліментів за вказаними місяцями у постановах про адміністративні правопорушення не можуть враховуватися раніше ніж з дати набуття чинності Закону № 2234-VIII, тобто з 06 лютого 2018 року.

У суді зауважують, що згідно викладеної редакції статті несплата аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків або інших членів сім’ї, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на строк від 120 до 240 годин.

Суспільно корисні роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт, вид яких визначає відповідний орган місцевого самоврядування.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: