Анатолій Линник: «Збереження єдності – запорука ефективного захисту прав «афганців»

Підсумки | 14:12, 30.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Саме на цьому наголошувалося під час VIII звітно-виборчої конференції Сумської обласної громадської організації «СОВЕАФ» Спілки ветеранів Афганістану, яка днями відбулась в обласному центрі. У роботі конференції взяли участь 53 делегати з усіх міст та районів області.

«У цей складний період нам вдалося не тільки зберегти організацію, а й проводити активну роботу із захисту інтересів воїнів-інтернаціоналістів. За цей час ми домоглися додаткових виплат з обласного бюджету родинам загиблих, інвалідам І групи, забезпечення пільгового проїзду, належного медичного обслуговування», – зазначив голова організації Анатолій Линник.

І хоча останніми роками відсутнє фінансування з обласного бюджету, громадська організація, завдяки підтримці її членів, депутатів усіх рівнів, продовжує активну діяльність: у шпиталі ветеранів війни відремонтовано 20 палат; надається допомога військовим частинам, що перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. В обласному офісі організації працює юрист, який надає необхідну правову допомогу.

Також, активну роботу проводять місцеві осередки організації. Так, за словами голови Кролевецької міської організації Анатолія Максименка, її члени, у тісній співпраці з місцевими органами влади, беруть активну участь у проведенні змагань з військово-прикладних видів спорту, військово-патріотичних, спортивних та виховних заходах, сприяють забезпеченню родин загиблих та інвалідів І групи твердим паливом. На цей час вирішене питання забезпечення земельними ділянками. Минулого року в районі вийшла друком Книга пам’яті, в якій увічнено військові подвиги земляків. Також, облаштовано алею на міському цвинтарі, де поховані воїни-афганці.

За ініціативи обласної громадської організації «СОВЕАФ», започатковані зустрічі з керівництвом області, керівниками структурних підрозділів органів влади на яких обговорюються проблемні питання та шляхи їх вирішення.

«Держава повинна піклуватися про всіх, хто захищав Батьківщину. Ми підтримуємо ветеранів всіх воєн: Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО. Як депутат обласної ради, завжди підтримую рішення, спрямовані на забезпечення пільг, покращення медичного обслуговування цих категорій», – зазначив член правління організації, депутат обласної ради Олег Бояринцев.

Однією з негативних тенденції учасники конференції визначили намагання розділити учасників бойових дій. На загальне переконання делегатів конференції цього не можна допустити, адже це тільки послабить ветеранських рух і не дозволить ефективно відстоювати власні права.

«Необхідно брати курс на об’єднання ветеранів воєн. Адже іноді представники влади не поважають ту категорію людей, яка захищає країну. Тому необхідно впливати на органи влади», – відзначив делегат конференції, начальник Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І.Г.Харитоненка Юрій Свідлов.

Підсумовуючи роботу організації за звітний період, делегати одностайно переобрали Анатолія Линника головою на новий термін, затвердили новий склад правління та контрольно-ревізійної комісії.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: