Виговська

Анатолій Поповченко – кращий спортсмен серед учнів ДПТНЗ області

Освіта, Персоналії | 17:23, 26.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй творчої підтримки в інтелектуальному, духовному, фізичному й професійному розвитку проводиться конкурс «Учень року» серед закладів професійно-технічної освіти, який цього року проводився на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ». У рамках цьогорічного конкурсу взяли участь 18 державних професійно-технічних навчальних закладів, в тому числі і  ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей».

Свято розпочалося з урочистого відкриття заходу «Тобі, Україно, європейська державо», під час якого гостей та учасників заходу вітали різножанровою палітрою концертних номерів.

У перший день (17 травня) було проведено два конкурси: «Самопрезентація» та «Світ моїх захоплень». Кожен учасник презентував не лише свої інтелектуальні, професійні та творчі здібності й особисті якості, а й власний навчальний заклад.

18 травня, на другий день конкурсу «Учень року», талановита, обдарована молодь змагалася ще у двох важливих конкурсах: майстер-класі «Я роблю це так» та «Професія — сьогодні, кар`єра — завтра, успіх — завжди» — конкурсі на кращий нарис, листівку, власний вірш. Конкурсанти демонстрували знання та здібності в обраній професії, розкривали себе як творчі особистості, винахідливі, наполегливі, ерудовані, талановиті й цілеспрямовані.

За підсумками двох днів, журі визначило учня Реутинського ліцею Анатолія Поповченка переможцем у номінації «Спортсмен року».

Завершився конкурс традицією відпускання повітряних кульок із найзаповітнішими мріями, бажаннями та символічними білосніжними голубами – символами миру і фотографуванням на згадку.

Джерело: сайт Державного професійно-технічного навчального закладу «Реутинський професійний аграрний ліцей»

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: