Андрій Чепурний – кандидат на голову Кролевецької ОТГ

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 вересня, Андрій Чепурний офіційно зареєстрований, як кандидат на посаду Кролевецького міського голови. У територіальний виборчий комісії йому урочисто вручили посвідчення і від сьогодні кандидат може офіційно проводити агітаційну кампанію.

На Кролевецького міського голову Андрія Чепурного висунуто від політичної партії «Сила і Честь». Він також очолив партійний осередок у міськраду.

Андрій Чепурний знаний у Кролевці, як підприємець і депутат міської ради кількох скликань. Він нащадок історичного роду Чепурних, які століттями проживали у нашому місті, приклали багато зусиль до його розбудови.

Як депутат, здебільшого опікувався мікрорайоном Гончарівка, від якого і був обраний неодноразово. Проте не полишав і загальноміські проблеми, зосереджував увагу на питаннях сільських територій. Зокрема, серед його ініціатив: створення молочного кооперативу, поновлення роботи комунальної аптеки, відновлення випуску кролевецького хліба, збереження кас на залізничному вокзалі, Кролевецької центральної лікарні тощо. Андрій Чепурний систематично виступав за детальний контроль над бюджетними коштами громади, адже є членом бюджетної комісії і добре знає, як планується і виконується головний фінансовий документ Кролевецької ОТГ.

Багато його ініціатив не були реалізовані, адже для їх втілення потрібна суттєва підтримка депутатського корпусу. Тож, він вирішив балотуватися на міського голову, щоб продемонструвати, що здатен виконувати свої обіцянки і може полегшити життя людей, захисти їх інтереси.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: