Андрій Чепурний: “Коли будуть ремонтувати дороги в тому обсязі, за який заплатили платники акцизу на пальне?”

Думка | 13:54, 27.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Кожен житель, який має автомобіль і заправляється на заправках нашого міста сплачує приблизно 3,5 грн з кожної придбаної літри до міського бюджету. Це так званий акциз на пальне. Даним питанням задався депутат Кролевецької міської ради Андрій Чепурний і озвучив свою позицію на сесії міської ради.

«Так от, наші мешканці за рік наплатили на суму 3,8 млн.грн, а ремонтувати дороги плануємо на 1,8 млн.грн. Є логічне запитання: куди поділося ще 2 млн.грн.? У минулому році ситуація подібна. Люди з вулиць Сільськогосподарська, Шевченка, Ткацька, Загребельна, Салія, Гончарівська і багатьох інших роками чують від управління ЖКГ про те, що грошей нема. Хоча вони на справді є, просто використовуються не за призначенням», – висловив власну думку депутат.

З його слів, кожен керівник відповідного підрозділу, зокрема і керівництво управління ЖКГ, в першу чергу забезпечує себе зарплатою та преміями, а на дороги грошей немає. В інших управліннях ситуація подібна. Це стосується і управління освіти, яке використовує принцип фінансування шкіл та садочків, позашкілля за остаточним принципом.

«Чому так виходить? Бюджет міста в порівнянні з 2017 роком з 30 млн.грн зріс до 180 млн. А населення так і не відчуло цього, адже не видно ні збільшення ремонту доріг, шкіл, садочків. За останні роки просто «проїли» бюджет», – впевнений Андрій Чепурний.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: