Андрій Чепурний: «Кролевцю потрібна комунальна аптека»

Думка | 14:32, 4.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

“Карантин показав, що надіятись може тільки кожен сам на себе. Виходячи з цього, на сьогодні Кролевцю потрібно мати свою комунальну аптеку. Це дало б можливість забезпечити населення необхідними ліками, зокрема за державною програмою реінбурсації, а також можна було б впливати на ціноутворення та не допустити нестачі речей медичного призначення, зокрема масок. Також, це один із шляхів поповнення міського бюджету. А якщо працюють на території тільки приватні аптеки, то маємо всі ці негативні наслідки і з цінами, і з наявністю необхідних медикаментів, масок, дезінфекторів тощо”, – говорить депутат міської ради Андрій Чепурний.

Він наголошує, що аптеки зараз – надприбутковий бізнес, ще і під “марку” коронавірусу заробляють їх власники. А так би, в місті була б можливість стримувати ці негативні тенденції у фармбізнесі. А зараз нема конкуренції тому і заробляють приватні аптеки.

“Єдину комунальну аптеку Сумської обласної ради №27 і ту закрили. Кому ми потрібні? Перенесли в Конотоп – і приміські поїзди відмінили, а за людей забули. Тим часом по всій Україні, у багатьох громадах намагаються утримувати комунальні аптеки і в Сумській області, зокрема. То ж важаю, що створення такого закладу Кролевецької міської ради – це нагальне питання, вирішення якого дозволить нам впливати на одну з найважливіших галузей – забезпечення населення якісними ліками, за доступними цінами”, – впевнений депутат.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: