Виговська

Андрій Чепурний: «Місту потрібна стратегія розвитку, а не ситуативне виживання»

Влада | 16:19, 27.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Після прийняття бюджету Кролевецької громади на 2020 рік, його нашому виданню прокоментував депутат Кролевецької міської ради, член бюджетного комітету Андрій Чепурний. Зокрема він зазначив, що за останні роки вже стабільно ростуть витрати на оплату праці, що зумовлена різними законодавчими ініціативами, а збільшення штатної чисельності працівників міської ради має бути ефективним, в частині управлінських рішень.

«Я, ще працюючи секретарем міської ради в 2016 році, виступав за створення Управління ЖКГ, проте воно повинно було займатися реорганізацією комунальних підприємств і покращенням їх роботи. Акумулювати кошти в МКП «Ремдільниця» за рахунок робіт з благоустрою міста, обслуговування і встановлення вуличного освітлення, ямкового ремонту доріг чи, наприклад, укладання тротуарної плитки по тій же Європейській. За рахунок даних робіт отримали б прибуток і придбали б новий трактор чи екскаватор для міста», – наголосив депутат міськради.

Також, він зауважив, що спеціалісти в управлінні ЖКГ повинні забезпечувати і знаходити можливості співпраці з «DESPRO» чи будь-яким іншим фондом, інвесторами у питаннях покращення якості питної води, оптимізації роботи КП «Кролевецьводоканал». Дане управління мало б займатися створенням та функціонуванням «гарячої лінії» міста і стати центром прийняття рішень в даній галузі по всій громаді.

«На сьогодні, не комунальні підприємства міста, а окремі підприємці заробляють на бюджеті, виконуючі відповідні роботи. Якщо так і далі буде, то про яке зростання заробітної плати комунальникам може йти мова, коли ми роботи з благоустрою роздаємо наліво і направо. Особисто мене зарплата в комунальних підприємствах міста не влаштовує. Не може заробляти спеціаліст 5-6 тис. грн. Потрібно знайти шляхи підвищення, а варіанти я навів вище», – звертає увагу Андрій Чепурний.

Також, він нагадав, що  неодноразово говорив про створення в Реутинцях молочного кооперативу, де б працювали троє робітників, що дало б змогу людям здавати молоко не за копійки, а по нормальній – ринковій ціні.

«Це й додатковий податок до бюджету міста, як раз на заробітну плату тим працівникам, та ще й можливість простим людям у селі заробити грошей. І в селах району подивилися б і самі приєдналися в одну громаду. Бо в нас вже був би успішний приклад роботи з селами», – говорить депутат.

Згадав і про пропозицію взяти на роботу менеджера у справах лікарні. Тоді б, на думку депутата, про медичну реформу ми знали більше, були б посвячені в усі проблеми медичного закладу, мали б змогу прогнозувати перебіг подій і працювати на випередження, щоб у 2020 році Кролевецька ЦРЛ не лише повноцінно функціонувала, а й була сучасною, модернізованою клінікою, як у Тростянці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: