Виговська

Андрій Чепурний: «Ми можемо відновити виробництво Кролевецького хліба»

Споживач | 14:13, 31.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Нові робочі місця – одна із головних умов розвитку будь-якого міста. Те, що знайти гідну роботу зараз дуже складно, давно не секрет, саме тому люди масово виїжджають до Польщі та шукають краще життя за кордоном.

Для того, щоб з нашого міста не емігрували, а навпаки хотіли тут жити, в Кролевецькій ОТГ теж потрібно створювати робочі місця. Зокрема, як зазначає депутат міської ради Андрій Чепурний у нас є можливість відновлення виготовлення Кролевецького хлібу, створивши у місті комунальну пекарню.

«Наприклад наше управління освіти на рік закупляє приблизно 20 тон хліба , 8 тон батонів та близько 4 тон булки у Воронізького та Глухівського хлібокомбінатів. І це тільки для шкіл та садочків міста. А це сотні тисяч гривень. Додайте сюди об’єми, які закупляються Кролевецькою лікарнею, будинком інтернатом, швейним училищем. Ще, плюс до того всього, скільки шкіл та садочків у Кролевецькому районі? А Кролевецький базар? І це вже не один мільйон гривень», – ділиться своїми думками депутат міської ради.

Він вважає, що ми можемо завантажити роботою та дати нормальні об’єми випуску хліба, забезпечуючи ним самих себе та своїх дітей. Це додасть значні кошти до казни міста та працевлаштує, на його думку, більше 10 людей, забезпечивши їх гідною оплатою праці.

«Ще як варіант, заробляти можливо продаючи Кролевецький хліб в тому ж Глухові, Конотопі чи Шостці. Хто заборонить?», – додає Андрій Чепурний.

На його переконання, сьогодні кролевчани власним коштом створюють робочі міста в Глухові та інших містах, придбаваючи хліб у їхніх виробників.

«Категорично невірна стратегія і ми можемо самі все це робити, але потрібно, щоб і керівництво міста, які витрачають кошти громади, побачили в цьому можливість. І все у нас вийде. От тільки коли? Час покаже», – впевнений народний обранець.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: