Андрій Чепурний: “Невже долю Кролевецької лікарні вирішуватимуть в Конотопі?”

Суспільство | 21:48, 1.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Нині в країні активно проходить реформа з децентралізації, яка передбачає укрупнення районів. Так, Кролевецький район буде ліквідований і приєднаний до Конотопського району.

Згідно законопроекту, що погоджений Урядом, районна рада буде діяти вже на рівні нових районів. Зазначається, що обрані райради нових районів, з дня набуття ними повноважень, стануть правонаступниками всього майна, прав та обов’язків районних рад, території яких було включено до складу відповідного нового району.

Плани Уряду прокоментував депутат Кролевецької міської ради Андрій Чепурний: «Нам потрібно швидко приймати рішення про долю комунальних підприємств району, зокрема Кролевецької лікарні, КП “Акватермо”, Районного будинку культури, музею ткацтва та інших закладів. Не допустити їх передачі у власність Конотопського району».

“Я взагалі не розумію: одні агітують за Конотопський район, другі – за Глухівський, але для нас усіх – це все одно ліквідація Кролевецького району. Звісно ж, єдиним прийнятним рішення є збереження Кролевеччини і це можливо, в рамках однієї великої ОТГ. Але сьогодні ще важливіше –  це доля наших комунальних підприємств районної ради, які після виборів можуть відійти до власності Конотопського району. Негайно потрібно вирішувати питання передачі їх до власності ОТГ. Це потрібно було робити ще вчора. Адже, якщо згаємо час, як вже було з нами при створенні громади, коли вичікували потрібний політичний момент, то і Кролевецька лікарня, і Акватермо та інші комунальні закладі будуть вже не Кролевецькі, а Конотопські. Міська рада має стати тим локомотивом, що вестиме нас вперед і визначатиме наше майбутнє”, – говорить Андрій Чепурний.

Як він зазначає, при міській раді має бути створена відповідна комісія з передачі майна і підприємства мають бути передані до власності Кролевецької ОТГ.

“Це все потрібно зробити до виборів, адже після вже буде пізно. А за передвиборними перегонами можуть руки і не дійти до цього, і втратимо наші підприємства, як свого часу хлібзавод, маслозавод та інше. І тоді залишиться лише плечами знизувати, адже нічого вже не можна буде зробити”, – підкреслив депутат.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: