Виговська

Андрій Чепурний: “Позашкілля громади може стати цінним партнером влади, зокрема у питаннях благоустрою”

Суспільство | 16:19, 14.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Кролевці, з приходом Новорічно-Різдвяних свят, місцеві мешканці багато обговорюють центральну новорічну ялинку та її оздоблення. З даного приводу своєю думкою поділився і депутат Кролевецької міської ради Андрій Чепурний. Зокрема він зазначив, що до прикрашення ялинки можна залучати вихованців позашкільних закладів міста, які мали б змогу зробити власними руками відповідні прикраси для святкового дерева.

«З міського бюджету постійно виділяються значні кошти на прикраси для центральної ялинки. Їх можна було б зекономити, адже знаючи, які талановиті майстри навчають дітей у позашкільних закладах міста, було б доцільним залучати до даної роботи і їх, разом з вихованцями. Так, і юні кролевчани вчилися б на реальних прикладах, їхні батьки могли б помилуватися виробами своїх дітей, а ялинка була б унікальна і гарна», – розповів депутат.

Також, він зазначив, що з позашкільним закладами, зокрема Станцією юних натуралістів, можна було б співпрацювати і в питаннях озелення міста, розведення квітників, особливо в центрі міста, адже і на це видаляються кошти у Програмі благоустрою ОТГ.

«На всі ці цілі виділяються не малі гроші, а підтримка закладів позашкілля громади теж є актуальною на сьогодні. За рахунок такої співпраці ми залучили б і дітей до спільної, благородної мети, фінансово підтримали заклади і місто виграло б на цьому, адже талановита молодь здатна змінити наш спільний дім на краще. Зокрема, вулиця Європейська та площа Миру могли б стати гордістю нашого позашкілля і кожного з нас», – сказав депутат

Фото ілюстративне

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: