Андрій Деркач: «Країну охопила епідемія жадібності влади. Терапію почнемо восени»

Вибори, Політика | 10:51, 7.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Партія «Наш край» – сила господарників та професіоналів, презентувала на з’їзді команду, з якою йде на місцеві вибори. Сам з’їзд почався незвично. У повній темряві на сцену піднявся співголова партії, народний депутат Сергій Шахов і укрутив на сцені лампочку.

«Ось з таких малих кроків і починаються великі справи. Щоб вкрутити лампочку, потрібен один чоловік. Той, хто вміє і знає як. А ось популістів потрібно четверо. Один буде обіцяти, другий знімати серіал, третій – клеїти борди, а четвертий звинувачувати попередників. Але ніхто з них лампочку так і не вкрутить», – зазначив він.

Сила господарників та професіоналів партія «Наш край» йде на вибори, щоб захистити людей від непрофесійної влади та реваншу старих вождів, що прагнуть повернутися до влади.

На думку представників партії, Україна втомилася від популістів, колишніх акторів, грантоїдів і весільних генералів.

«Країну охопила епідемія, і це не тільки епідемія Covid. Це епідемія жадібності влади. Люди розчарувалися черговим вечірнім шоу і втратили віру в справедливість, – з болем зауважив член політради партії, народний депутат, лідер партії «Наш край» в Сумській області Андрій Деркач. – Місцеві вибори – це не боротьба за владу і спроби знайти винних. Це історія про рідний край. Можливість змінити ситуацію в рідному регіоні. У кожному краї є природні багатства, високоосвічені фахівці і економічний потенціал. Але головне – наші чудові люди»

Особливу увагу Андрій Деркач акцентував на головних проблемах Сумщини – свого рідного краю. Нардеп вважає, що область, в якій видобувається 40% української нафти і велика частина газу, повинна отримувати гроші від розробок в місцеві бюджети. Сьогодні Сумщина отримує від використання власних надр нуль відсотків. Чому? Здивування викликає і невирішене питання з комунальним підприємством – Сумської ТЕЦ. Хто дозволив віддати ТЕЦ в оренду офшорній фірмі – «прокладці»?

Для того, аби вирішити ці та інші наболілі проблеми, партія презентувала програму «12 кроків для розвитку рідного краю». На з’їзді були представлені керівники місцевих команд партії, серед яких багато відомих і професійних людей.

Представники Сумщини, що брали участь у з’їзді готові реалізовувати цю програму на місцях задля покращення життя людей.

«Намагання реформувати різні галузі показує, що людей не чують, не знають проблем, з якими вони стикаються щодня. Особливо це стосується сільської місцевості. Відсутність доріг, автобусного сполучення сіл з райцентром відрізає людей від медичних послуг, гальмує отримання довідок для соціальних служб і елементарне – ускладнює придбання необхідних ліків, продуктів харчування, інших товарів. Про людей села забули. Ми йдемо командою «Нашого краю» на місцеві вибори, щоб змінити ситуацію і у нас все вийде», – зазначив Віктор Бик, голова Кролевецької районної ради.

«Сьогодні у моєму рідному краю – Кролевці, накопичилось багато болючих питань. У місті погано працює водоканал, з кранів тече брудна вода. Давно потребують ремонту багатоповерхівки, протікають дахи, прибудинкова територія скрізь прийшла у занепад. Особливий біль та хвилювання – Кролевецька районна лікарня. Ми всі дуже хочемо зберегти її як для хворих, так і для лікарів. Я йду на вибори з командою «Нашого краю». Впевнений, що тільки з ними є шанс зберегти та розбудувати наш рідний край – нашу Кролевеччину», – говорить Віктор Лехман, депутат Кролевецької міської ради.

Команду «Нашого краю» підтримують багато відомих людей України. І всі вони – професіонали. Як зауважив кардіохірург і директор Інституту серця Борис Тодуров, зараз у владу заїхали хлопчики з рюкзачками. Ті, кого виніс туди соціальний ліфт. Але ніхто з них не пройшов соціальних сходів.

«У цьому залі немає тих, кого вивів на вершину ліфт. Є люди, які пройшли всі сходинки, так само, як я. Від простого медбрата до керівника найбільшого кардіохірургічного центру. Мені це імпонує. Ми з цими людьми однодумці, ми говоримо як професіонали на одній мові. Я розумію, що ці люди, коли вони прийдуть і стануть депутатами, мерами, головами адміністрацій, будуть працювати для людей. Тому що вони пройшли всі щаблі, і знають, що потрібно людям», – сказав Борис Тодуров.

Нагадаємо, за підсумками місцевих виборів 2015 року «Наш край» посів третє місце по країні за кількістю обраних депутатів місцевих рад.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: