АТ “Сумиобленерго” розширює можливості для прийняття показників через мобільні платформи

Споживач | 21:22, 21.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Для власників мобільних телефонів з’явилася можливість завантажувати через AppGallery мобільний додаток Мій рахунок АТ Сумиобленерго. Про це повідомили у прес-службі енергокомпанії.

AppGallery – це офіційна платформа Huawei для розповсюдження офіційних додатків для мобільних смартфонів Huawei і Honor. У зв’язку з тим, що нові моделі  цих телефонів не підтримують сервіси Google, ми зробили можливість завантаження мобільного додатку для Android Мій рахунок через цю платформу.

«В AppGalleryзастосовується чотирирівневий механізм пошуку. Це гарантує безпечне завантаження й використання додатків, розміщених на цій платформі», – йдеться на сайті енергокомпанії.

Для завантаження мобільного додатку знайдіть на вашому мобільному пристрої (“Huawei або Honor“)значок AppGallery та натисніть на нього. У рядку зверху введіть Мій рахунок та натисніть Пошук і Установити. Все! Користуйтеся для передачі показів лічильника електричної енергії!

Мобільний додаток “Мій рахунок” доступний також для власників смартфонів Android у “Google PlayМаркет” і для користувачів Iphone в App Store.

Передавати покази приладу обліку електричної енергії треба в два останні та три перші календарні дні щомісяця.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: