Батьки дітей скаржаться на стан вікон у шостому садочку
Фотофакт 17:04, 1.08.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Наразі, в дошкільному навчальному закладі N6 проводиться поточний ремонт приміщень.
Одна з мам дитини, яка відвідує даний заклад, поскаржилася у Фейсбуці на стан вікон. Вона зауважила, що вже довгий час у садочку існує дана проблема, проте її ніхто не вирішує.


Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
