Виговська

Бджоляр оздоровлюється сном на вуликах

Суспільство | 20:18, 24.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сон на бджолах. Таку методику оздоровлення практикує пасічник Микола Ярови, – повідомляє UA:Sumy.

Свій перший вулик змайстрував у 1998 році. Є у нього і двоярусні вулики, де  може спати одразу дві людини.  Бджоляр збудував їх для своїх дітей.

«Тут відкривається штучка, лягає людина між вуликами, тобто тут бджоли і тут бджоли. Людина знаходиться між шарами бджіл. Електромагнітне поле вирівнюється і електромагнітне сонячне поле вирівнюється. Тут от зроблена спеціальна шторочка, щоб дихати можна було нормально», – розповідає чоловік.

Син бджоляра – Ілля практикувати сон на вулику з бджолами почав з дитинства.

Зараз маю декілька вуликів у себе вдома це під Києвом, у Бучі. Особливо дуже відчувається коли ти дуже стомлений, повертаєшся з Києва , наприклад, після роботи, полежав буквально півгодинки і ти наче тільки прокинувся і нові сили в все дуже дієве», – розповідає Ілля Яровий.

 Використовувати таку методику сну Микола Яровий почав двадцять років тому.

«Коли людина хворіє, там дуже болять руки, хребет, це перше що поліпшується кровообіг, обмін речовин починається нормальний  в організмі. Оце все починає налагоджуватися, просто це як панацея була, того що в мене були вроджені вади і я для себе це все робив, на відчуття», – додає Микола Яровий.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: