Виговська

Більш ніж півтора мільйони виділено на створення опорного закладу та Нової Української школи в Кролевецькій ОТГ

Освіта | 11:31, 28.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

На сесії міської ради, яка відбулася 24 травня, були внесені зміни до Програми розвитку освіти Кролевецької міської ради (ОТГ) на 2018 рік.

Зокрема, на створення опорного закладу загальної середньої освіти з державного бюджету виділено цільові кошти, які були розподілені між опорними закладами Сумщини. Кролевецька опорна школа отримає 240 тисяч гривень. За результатами відповідного Конкурсу опорною визначено СШ № 3. “Дані кошти мають піти на підвищення якості і доступності освіти, формування конкурентоспроможного випускника школи”, – йдеться у Програмі.

Також, 572,456 тисяч гривень з державного бюджету та 790,6 тисяч гривень з міського бюджету передбачено на створення повноцінного комфортного освітнього простору для реалізації концепції Нова українська школа в Кролевецькій ОТГ.

Ще 107,95 тисяч гривень держава виділила на інклюзивну освіту у Кролевецькій громаді, а саме на забезпечення доступності (архітектурної, інформаційно-технічної, кадрового забезпечення, навчально-розвивального середовища) закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: