Більше 3,5 млн. гривень витрачено на ремонт водопроводів в Кролевці

 Поділитися

Поділитися в

За останні два роки на ремонт водопроводів у Кролевці витрачено понад 3,5 млн грн. Про це повідомив начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Олексій Анцибор.

Протягом останніх двох років виконано:капітальний ремонт 0,4 км водопроводу по пр. Миру, на суму 195,2 тис. грн;капітальний ремонт 0,175 км водопроводу по вул. Франко, на суму 195,2 тис. грн.;реконструкцію 2,1 км водопроводу по вул. Зелінського, на суму 1949,9 тис. грн.;капітальний ремонт 1,4 км водопроводу по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, на суму 1300,1 тис. грн.

Він нагадав, що на Кролевеччині діє програма «Питна вода України». Вона розрахована на 15 років і реалізується у три етапи: перший етап 2006-2010 роки, другий 2011-2015 роки, а третій етап 2016-2020 роки передбачає завершення найбільших капіталовитратних заходів, які дадуть змогу докорінно покращити забезпечення населення Кролевеччини якісною питною водою.

«Робота з екологічного покращення водних об’єктів, якості води, дбайливого ставлення людей до навколишнього природного середовища буде проводитись на Кролевеччині й надалі. Необхідно привести в належний стан джерела водопостачання, які повинні відповідати санітарно-хімічним, санітарно-бактерологічним показникам якості питної води на території населених пунктів району. Адже якісна питна вода у великій мірі впливає на здоров’я наших людей»,- наголосив голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий під час апаратної наради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: