Більше 38% жителів Сумської області вже щепилися від COVID-19

 Поділитися

Поділитися в

Про це у ході брифінгу вчора повідомила заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Галина Хомета, інформує The Sumy Post.

За її словами, вакцинація є ефективним способом для запобігання тяжких ускладнень при коронавірусній інфекції. Адже 80 % пацієнтів, котрі перебувають на стаціонарному лікуванні, мають тяжкий перебіг хвороби, і лише 20 % знаходяться із середнім ступенем тяжкості, що мають супутні захворювання.

«Серед померлих від COVID-19 за минулу добу немає жодного вакцинованого. Такі факти ще раз засвідчують доцільність вакцинації та убезпечення власного здоров’я та життя», – наголосила Галина Хомета.

Посадовець поінформувала, що на сьогодні в області вже зроблено 573 126 щеплень, вакцинувалося 339 564 осіб, що становить 38,25 % дорослого населення, у тому числі 26,31% – двома дозами. Зокрема за останню добу проведено 7 683 щеплень, у тому числі в 16 центрах масової вакцинації населення – 1 930.

«Досвід роботи за минулі тижні показує, що існуюча мережа пунктів вакцинації спроможна здійснювати понад 10 тисяч щеплень щодобово. Вакцина є в достатній кількості: СORONAVAC – 86 247 доз, цього тижня ще надійде близько 30 000 доз; COMIRNATY™ – 38 853 дози; ASTRAZENECA –13 830 доз. Тож кожна людина може обирати вакцину, якою буде щеплюватись», – зазначила Галина Хомета.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: