Більше сотні кролевчан скористалися соціальною програмою «Наш Край: здоров’я жителів Сумщини»

Медицина, Політика | 09:07, 30.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Протягом 26-27 вересня у поліклінічному відділенні центральної районної лікарні провідні кардіологи країни оглянули мешканців Кролевечини. Більше сотні людей записалися на прийом до лікарів.

Від кардіологічних хвороб страждає багато мешканців Кролевецького району і саме серцево-судинні патології  утримають першість серед причин смерті. Тож, започаткована народним депутатом України Андрієм Деркачем соціальна програма «НАШ КРАЙ: здоров’я жителів Сумщини» дозволила людям отримати фахові консультації та лікування, а для багатьох – єдиною можливістю отримати допомогу від першокласник столичних спеціалістів Інституту серця МОЗ України.

«На моє прохання, знаючи проблематику нашого району в даному питанні, соціальна програма народного депутата зайшла і на Кролевеччину, адже здоров’я наших співгромадян – це найважливіше. Нині, коли через недолугу медичну реформу, особливо в селах, людям стала не доступна фахова медична допомога, така ініціатива потрібна і дієва», – зазначив кандидат на посаду Кролевецького міського голови Віктор Лехман.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: