Виговська

Близько 1,5 мільйона гривень виділили районні депутати на зарплати медичним працівникам

Медицина | 12:33, 20.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Зважаючи на критичну ситуацію з виплатою заробітної плати медичним працівникам Кролевецької лікарні, дане питання розглядали на сесії Кролевецької районної ради 17 серпня.

Після виступу головного лікаря ЦРЛ Сергія Побивайла, який розповів присутнім про стан виплати зарплати медичним працівникам закладу, депутати одноголосно підтримали виділення 1455,9 тис.грн. на забезпечення грошових виплат.

Проте цих коштів не вистачить до кінця року, але в районному бюджеті вже не має резервів для забезпечення лікарів та медичний персонал заробітними платами. Наразі лікарі ще не повністю отримали виплати за липень, а виділених коштів вистачить лише на кілька місяців. Сподіваються народні обранці і очільники району на перерахунок медичної субвенції до кінця поточного року.

Проте, як ми вже зазначали, у листі від Міністерства охорони здоров’я, у відповідь на звернення депутатського корпусу, порадили знайти механізми діяльності лікарні у межах асигнувань чи забезпечувати недостачу з місцевих бюджетів.

Нагадаємо, як повідомили у фінуправлінні, незабезпеченість коштами, станом на 12 червня, з урахуванням 100% виконання заходів економії, становила понад 7 мільйонів гривень, у тому числі по ЦРЛ – понад 6,5 мільйонів гривень, по ЦПМСД – 765 тисяч гривень.

Фото з сайту Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: