Благодійний і віртуальний: тростянецький «Схід-Рок» відбудеться онлайн

 Поділитися

Поділитися в

Віртуальний і благодійний. Саме таким цього року буде музичний фестиваль «Схід-рок», що до цього традиційно відбувався в Тростянці на Сумщині. Деякі гурти та виконавці вже заявили про участь у фестивалі-2022. Про це повідомляє Суспільне.

Фестиваль «Схід-рок» бере свій початок з липня 2013 року. Для його проведення обрали фортецю XVIII століття Круглий двір. Колись її використовували як амфітеатр, тому музика, яку грають там, має більш приємне звучання, ніж на відкритих майданчиках. Ця пам’ятка архітектури стала символом фестивалю і зображена на його логотипі.

Так було раніше. А 1 березня до Тростянця трьома колонами зайшли російські окупанти, зайняли місто і почали його руйнувати. Не обійшли увагою і Круглий двір, знісши танком його ворота. 27 березня Збройні Сили України звільнили Тростянець від ворожих військ. Руйнування, нанесені його інфраструктурі, потребують значних фінансових витрат, тому фестиваль «Схід-рок» вирішили провести у квітні і зробити його віртуальним і благодійним.

«Наші партнери – магазини «Аврора» – відгукнулися на цю ідею. Вони запропонували свій майданчик – це 800 магазинів по Україні. В аудіо форматі на їхньому майданчику проведемо цей фестиваль”, – розповів організатор «Схід-року» Руслан Бова. На кожен день буде сформовано лайн-ап, який буде вмикатися в мережі магазинів. Також цей лайн-ап транслюватиметься на сайті фестивалю.

Віртуальний квиток коштує від 100 до пів тисячі гривень. Усю суму, зібрану від продажу квитків, перерахують тростянецькій громадській організації «Центр Європейської інтеграції Слобожанщини» і спрямують на гуманітарну допомогу Тростянцю. Сам фестиваль почнеться 9 квітня о 18 годині.

«Кожному, хто кпить квиток, ми після завершення проєкту напишемо, подякуємо. Відзвітуємо, скільки було зібрано коштів, на що вони плануються витратитись. Запропонуємо бонуси, які вони зможуть витратити на офлайн-проєктах», – підкреслив організатор фестивалю Руслан Бова.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: