Благодійний марафон триває: “ЕНЕРА СУМИ” передала обласному онкодиспансеру медичні матеріали і прилади

Благодійництво | 17:56, 15.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

“ЕНЕРА СУМИ” продовжує надавати підтримку медичним закладам області. Цього разу закупили контрольно-діагностичні прилади і засоби захисту для співробітників Сумського обласного онкодиспансеру.

“Хвороби не йдуть на карантин. Українці, у яких діагностовано онкозахворювання – це одна із груп, які є найбільш вразливими до COVID-19. Як і раніше, ми надаємо належну медичну допомогу нашим пацієнтам. Однак під час пандемії коронавірусу маємо слідкувати за станом хворих з особливою увагою, проводити температурний скринінг не тільки тих, хто проходить стаціонарне лікування, а й усіх відвідувачів поліклінічного відділення, а також неухильно дотримуватися заходів безпеки, що передбачені карантинними обмеженнями”, – зазначив директор комунального некомерційного підприємства “Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер” Сумської обласної ради Володимир Шевченко.

Посприяти у поліпшенні матеріального забезпечення закладу вирішила енергопостачальна компанія “ЕНЕРА СУМИ”. Для онкодиспансеру придбали пірометри, пульсоксиметри, захисні екрани, одноразові медичні халати і нітрилові рукавички.

 

“Наразі передаємо онкодиспансеру прилади для безконтактного вимірювання температури і перевірки рівня кисню в крові, а також медичні матеріали. Підтримувати лікарів та заклади охорони здоров’я нині вкрай важливо, тому “ЕНЕРА СУМИ” докладає максимум зусиль, аби забезпечити потреби медиків”, – наголосила голова профспілкової організації Незалежної галузевої професійної спілки енергетиків України ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Наталя Кисіль.

“Ми вдячні ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” і керівництву компанії за розуміння і підтримку. У такий складний час особливо приємно відчувати, що поряд люди, які вболівають за нас і допомагають вирішити проблемні питання. Саме доброчинці, які відгукуються на наші звернення, вселяють віру в краще майбутнє”,   – додав очільник обласного онкодиспансеру Володимир Шевченко.

“ЕНЕРА СУМИ” продовжує розвивати корпоративну традицію доброчинства, адже нести світло кожному – професійний девіз енергетиків.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: