Porsche Taycan підкорює серця українців

Автор
Татьяна Скалацка | 08:49, 30.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Porsche Taycan підкорює серця українців

В Україні масово купують Porsche Taycan за 4 мільйони гривень.

Porsche Taycan-у будь якій комплектації дуже дорогий електромобіль. Але це не заважає йому стати популярним в Україні.

Не таємниця, що Україна –серед європейських лідерів зі зростання попиту на електроавтомобілі. А найсвіжіше надходження у цьому сегменті спортивний електроавтомобіль Porsche Turbo S 2020.

Купити Порше Тайкан в Україні вже можливо- попередні замовлення почали збирати. Відомо, що стартова ціна Porsche Taycan Turbo в Україні становить 3766100грн, Porsche Taycan Turbo S-4570200грн.

У всьому світі ця модель зібрала понад 20 тис. попередніх замовлень з них понад 60 припадає на українських покупців. Схоже в сегменті нових EV у нашій країні Тайкан обжене електричний кросовер Jaguar IPace за кількістю проданих екземплярів.

Незважаючи на те, що електрокар Порше пішов у серійне  виробництво, на українських дорогах перші екземпляри навряд чи з’являться до кінця 2019 року.

Модифікація Turbo має 680 к.с ш здатна розганятися до 100км/год за 3.2 сек, пропонуючи 450 км запас ходу в рамках сертифіката WLTP9( чекаємо суворіших показників EPA). Високо продуктивний  Turbo S в режимі максимальної віддачі пропонує вже 761 к.с., а розгін до першої сотні займає менше 2.8 с, а запас ходу до-412 км.

Варто зазначити, що наразі до замовлення в усьому світі ( зокрема і в Україні) доступні дві топові модифікації електроавтомобіля. Пізніше з’являться доступніші, але менш потужні Taycan і Taycan S.

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора