Будинок для лікарів все ще чекає на мешканців

Медицина | 13:20, 17.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Днями, голова Кролевецької районної ради Віктор Бик вручив свідоцтва про право власності на квартири у житловому будинку, що по вул. Воїнів-інтернаціоналістів, 25. Правом на безоплатну приватизацію житла, відповідно до законодавства, скористалися чотири лікарі Кролевецької ЦРЛ, які пропрацювали в лікарні більше 10 років.

Проте, даний будинок розрахований на проживання 16 сімей і й сьогодні він ще залишається порожнім.

Як прокоментував головний лікар центральної районної лікарні Сергій Побивайло, на момент введення житла в експлуатацію, 12 квартир було роздано працівникам лікарні, а чотири квартири залишались в резерві для стимуляції залучення фахівців до лікувального закладу, які б виявили відповідне бажання.

На сьогодні, лише чотири лікарі отримали право власності на житло. Двоє лікарів з 12, яким були роздані квартири, виїхали і припинили працювати в лікарні, що не дає їм право надалі залишати за собою відомче житло і право на приватизацію квартир вони втратили. Ще по одному лікарю ситуація не однозначна. Наразі вивчається питання про повернення даними лікарями помешкань. Решта ж працівників ЦРЛ, які отримали ключі від житла в цьому будинку ще не пропрацювали в лікарні 10 років, тому мають право користуватися житлом, проте не приватизовувати його.

“До кінця року ми очікуємо, що 10 сімей все ж заїдуть в будинок. Питання використання даного житла на контролі у керівництва ЦРЛ. У нас ще залишаються вільні квартири для лікарів, які забажають працювати в нашій лікарні. Медичні працівники, які отримали документи на право власності, вцілому задоволені станом будівлі та квартир, все ж внутрішні роботи їм потрібно буде здійснювати за власний кошт”, – наголосив Сергій Побивайло.

Нагадаємо, у 2012 році, з метою поповнення штату ЦРЛ висококваліфікованими медпрацівниками, райрада затвердила «Програму забезпечення лікарів Кролевецького району службовим житлом». У тому ж 2012 році з держбюджету були виділені кошти у сумі 3 мільйони 804 тисячі гривень на реконструкцію будівлі гуртожитку під житловий будинок на 16 квартир. Фактично виконано робіт підрядниками на суму 2,6 млн. грн.

У 2015 році з обласного бюджету виділили ще 600 тисяч гривень на виконання ремонтних робіт. Крім того, 132 тисячі надійшло з районного бюджету та 120 тисяч гривень виділили сільські ради району.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: