Чемпіона Європи з Кролевеччини відзначив губернатор Сумщини

Суспільство | 14:03, 6.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

За особливі заслуги в спорті, Анатолія Поповченка, учня Державного професійно-технічного навчального закладу «Реутинський професійний аграрний ліцей», відзначено стипендією голови Сумської обласної державної адміністрації. Отримувати грошову винагороду юнак буде протягом 2018 року.

Наразі, спортсмен навчається у групі №28т, за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А1», «А2»); водій автотранспортних засобів (категорія «С»), з терміном навчання 1 рік.

Анатолій Поповченко з 4 по 12 вересня минулого року, у Литві, брав участь у 21 Чемпіонаті Європи з радіоспорту і входив до складу команди Ч-19 з 3-х чоловік, які на діапазоні 3.5 Мгц стали чемпіонами Європи. На діапазоні 145Мгц – срібними призерами та, на цьому ж діапазоні, в особистому заліку, юнак завоював бронзову медаль.

Також, він зайняв ІІІ місце в змаганнях з легкоатлетичного кросу за програмою ХХХІІ обласної спартакіади учнів професійно-технічних навчальних закладів на дистанції 1000 м  у місті Суми.

Нагадаємо, вже в лютому стипендіати отримають першу виплату і їм буде вручено відповідні Дипломи. Стипендія виплачується у розмірі, передбаченому для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які навчаються на відмінно.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: