Через брак коштів кролевчани можуть залишитися без культурних та соціальних послуг

Фінанси | 15:41, 26.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Децентралізація і створення на теренах Кролевецького району окремої адміністративно-територіальної одиниці – об’єднаної територіальної громади призвело до того, що з’явилися установи, які мають фінансуватися спільно – з районного бюджету та з бюджету міської ради, адже обслуговують населення всієї Кролевеччини.

Зокрема, до таких установ відносяться – територіальний центр соціального обслуговування, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також районний Будинок культури та музей кролевецького ткацтва.

Як зауважила на сесії районної ради начальник фінансового управління Кролевецької РДА Неля Судак, на фінансування даних закладів прораховується незабезпеченість у сумі 1 мільйон 341,7 тисяч гривень. Кролевецька ОТГ передала кошти на їх співутримання лише на півроку. Якщо ж надалі не будуть виділятися з міського бюджету кошти, то постане питання законності надання послуг даними установами жителям громади. Обслуговування міського населення трактуватиметься, як нецільове використання коштів.

Як прокоментував ситуацію директор районного Будинку культури Ігор Гуменюк: “Виходячи з даної ситуації, якщо міська рада не фінансуватиме нашу діяльність, то ми не зможемо надавати свої послуги мешканцям громади. Це стосуватиметься не лише проведення концертів, а і функціонування клубних формувань – доведеться їх закривати, адже даними послугами користуються переважно кролевчани”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: