Через ворожі удари по автомобілям на Сумщині загинули двоє цивільних

Суспільство 15:43, 9.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Про загибель двох чоловіків, автівки яких атакували окупанти, повідомили в Сумській ОВА.

У Миропільській громаді сьогодні загинув 73-річний чоловік – ворог прицільно вдарив по цивільній автівці.

У Краснопільській громаді ворожий дрон атакував ще одну машину. Постраждали двоє людей, які перебували в ній. На жаль, 61-річний чоловік помер від отриманих травм. Поранену пасажирку госпіталізують, медики надають необхідну допомогу.

Перебування в прикордонних громадах залишається вкрай небезпечним. Ворог прицільно б’є по цивільному транспорту, створюючи прямі загрози життю людей.

Безпечно залишити ці території можна лише через організовану евакуацію броньованими машинами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору