Через ворожу атаку на Сумщині без світла були понад 360 тис. споживачів
Поділитися в
Копіювати посилання
Ввечері 1-го листопада армія росії вкотре атакувала енергетику Сумської області.
За інформацією «Сумиобленерго», у результаті були знеструмлені 895 населених пунктів – майже 366 тисяч споживачів електроенергії.
«Завдяки професіоналізму та сміливості наших працівників ранок 2-го листопада Сумщина зустріла зі світлом – розподіл електроенергії знеструмленим напередодні споживачам відновлено», – інформує «Сумиобленерго».
Повідомляється, що станом на ранок 2 листопада на території Сумщини більше 6 тисяч споживачів тимчасово без електроенергії внаслідок військової агресії рф – на прикордонних територіях. Це ті громади, виїзд на які відбувається лише за погодження з військовими та органами місцевого самоврядування.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
