Через ворожу атаку на Сумщині без світла були понад 360 тис. споживачів

Війна, Енергетика 14:57, 2.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Ввечері 1-го листопада армія росії вкотре атакувала енергетику Сумської області.

За інформацією «Сумиобленерго», у результаті були знеструмлені 895 населених пунктів – майже 366 тисяч споживачів електроенергії.

«Завдяки професіоналізму та сміливості наших працівників ранок 2-го листопада Сумщина зустріла зі світлом – розподіл електроенергії знеструмленим напередодні споживачам відновлено», – інформує «Сумиобленерго».

Повідомляється, що станом на ранок 2 листопада на території Сумщини більше 6 тисяч споживачів тимчасово без електроенергії внаслідок військової агресії рф – на прикордонних територіях. Це ті громади, виїзд на які відбувається лише за погодження з військовими та органами місцевого самоврядування.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору