Виговська

Чому у Кролевці не проводитимуть урочистості до Дня працівника освіти?

 Поділитися

Поділитися в

Вчора стало відомо, що міська рада заборонила проведення свята до Дня працівника освіти, яке заплановане на середу, 30 вересня у районному Будинку культури.

Як нам розповіла т.в.о. Кролевецького міського голови Олена Рекуха, на території Кролевецької міської об’єднаної територіальної громади установлено “зелений” рівень епідемічної небезпеки лише з 28 вересня. На минулому тижні в Кролевецькій ЦРЛ померли дві людини, вони жителі Глухівського району, привезли їх запізно і тому не змогли врятувати, але вони хворіли і померли від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2, що становить загрозу для жителів нашої громади.

Вона також зазначила, що згідно підпункту 1 пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 641 Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2“: “На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено “зелений” рівень епідемічної небезпеки, забороняється:

1) проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 м2площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 % місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 м у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи”

«Хочу звернути увагу всіх, що День працівника освіти не можна в цьому році проводити, як урочистий захід в приміщенні будинку культури з присутністю 150 заявлених осіб, оскільки вчителі підуть викладати дітям шкільні предмети. Діти та їхні батьки і так кожного дня ходять з тривогою до школи. Директори та класні керівники контролюють відвідування дітей і причини їх відсутності, ніхто не хоче захворіти і працювати в дистанційному режимі. Тому, цього року можна утриматися від урочистих привітань і відзначити свята у вузькому колі», – підкреслила Олена Рекуха.

Виконуюча обов’язки міського голови додала, що можно проводити святковий захід відповідно до умов, визначених постановою Кабінету Міністрів України та Тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширення коронавірусної хвороби COVID-19, але потрібно повідомити про його організатора до органу місцевого самоврядування.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: