Чи готові захисні споруди Кролевецького району до використання?

Безпека громадян | 19:51, 1.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про стан  готовності захисних споруд цивільного захисту міста Кролевець та Кролевецького району до використання за призначенням поінформував  завідувач сектору з питань  цивільного захисту, екології та охорони праці Кролевецької районної державної адміністрації Віталій  Ткаченко.

За словами посадовця, наявний фонд захисних споруд цивільного захисту району складається з 43 протирадіаційних укриттів,  8 з яких  перебуває на підприємствах державної форми власності, 24 – у комунальній, 11  – в приватній власності.

На території міста Кролевець – 25,  району – 18.

Окрім того, населення Кролевецького району може укриватися в найпростіших протирадіаційних укриттях – погребах, підвалах.

За останні роки підприємствами, установами та організаціями  вживалися заходи щодо приведення захисних споруд до використання за призначенням, насамперед, проводилося прибирання підвальних приміщень від сміття та забезпечувався вільний доступ до них, проводився ремонт освітлення, встановлювалися вхідні двері та інформаційні покажчики.

Як сказав виступаючий на апаратній нараді, основними недоліками в утриманні захисних споруд є розкомплектованість спецобладнання,непрацездатність систем життєзабезпечення, приміщення  потребують капітального ремонту.

У поточному році Кролевецьким районним сектором Управління ДСНС України в Сумській області згідно плану-графіку проведено комплексну перевірку захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) про, що складено акти перевірки стану утримання та використання захисних споруд.

«Наразі в районі проводиться низка заходів для того, аби всі захисні споруди цивільного захисту були готові до використання за призначенням»,– резюмував Віталій Ткаченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: